In het groene hart van Belgisch Limburg ligt Zutendaal, omringd door bossen, heide en rustige natuur. Het bosrijke landschap en de charmante dorpjes zorgen voor een heerlijke vakantiebeleving.
We bezoeken het Nationaal Park Hoge Kempen met bossen, heide en uitzichtpunten voor een mooie wandeling en picknick. In het historische centrum van Luik dwalen we door de steegjes met karakteristieke vakwerkhuizen en genieten op een terrasje van een lekkere Luikse wafel. Het openluchtmuseum van Bokrijk in het stadje Genk leren we alles over de oude Belgische ambachten en cultuur. En in de Grotten van Kanne beleven we een bijzonder avontuur onder de grond, met prachtige gangenstelsels en leuke verhalen van de gids. Verder vermaken we ons met allerlei leuke activiteiten in en rondom het bungalowpark zoals zwemmen, spelletjes en mooie wandelingen in de aangrenzende bossen.

Je verblijft op Landal Mooi Zutendaal in bungalows met een woon- kamer, keuken, badkamer, toilet en meerdere 2-persoonsslaapkamers. Het park biedt een restaurant, zwembad en een boogschietbaan.