010-767 01 00 ma t/m vr tussen 09:00 - 17:00
Facebook
Menu
Licht tot matige verstandelijke beperkingRedelijke mate van zelfredzaamheidRedelijk mobiel (minimaal 0,5 uur lopen zonder pauze)Geen verzorging en medische zorg1 begeleider op 3 tot 4 reizigers

Texel, De Cocksdorp, 7 dagen, €1085

In het noordelijkste puntje van het mooie Texel, vlak bij de vuurtoren in Cocksdorp, ben je ver weg van alle drukte en geniet je van rust in de duinen, bos en op de eindeloze stranden.
Tijdens deze heerlijke vakantie nemen we je mee naar het Natuurmuseum en de zeehondenopvang Ecomare, met die altijd leuke zeehondjes en aquariums met bijzondere vissen. Tijdens een tocht met de garnalen visboot TX20, krijg je zelf ook de kans om garnalen te vangen die je mee mag nemen. Ga ook mee op een prachtige tocht met een huifkar door de bossen en de duinen.
Je verblijft in 6 tot 8-persoons bungalows op Landal Sluftervallei in Cocksdorp met een overdekt zwembad, midgetgolfbaan, souvenirshop en een terras.
Excursie busvakantie
Vertrek: 13 september 2025
Reissom is inclusief:
Vervoer, verblijf, maaltijden, begeleiding, activiteiten en excursies
Excursies / actviteiten:
Natuurmuseum Ecomare
Tocht op garnalenvisboot
Huifkartocht
Shoppen in Den Burg
Reissom is exclusief:
Reserveringskosten: € 40,-
Annuleringsverzekering: € 94,-
Bijkomende kosten: klik voor details
Opstap- en uitstapplaats:
Utrecht
's-Hertogenbosch
Haarlem
Den Helder
Groepsgrootte:
12 reizigers - 4 begeleiders
Je boekt je vakantie bij ons online of telefonisch
Toch liever eerst een brochure ontvangen? Dat kan natuurlijk ook!